10 meigikunstniku nippi, mis sa ehk ei teadnud?

1. Kasuta lauvärvi lainerina

Pehmema lainerijoone saamiseks kasuta lauvärvi. Olgu see pruun, hall, tumesinine või must, kasuta peenikest pintslit (nt diagonaalselt lõigatud otsaga laineripintsel, kulmupin tsel või pliiatspintsel. Joonista pehme joon ripsmeriba lähedale, enne ripsmetušši või ribaripsmete paigaldamist. Pehme lauvärviga tehtud lainerijoon mõjub eriti loomulikuna ning peidab ka kunstripsmete kinnitusala.

 

101eyeliner6_1

 

2. Puhasta oma lainerijoon

Kardad lainerijoont? Kasuta concealerit (vedelat peitekreemi) lapiku harjaga ja puhasta sellega oma lainerijoone alune. Nii näeb see välja eriti puhas ja terav.

 

apply-concealer-to-clean-up-eyeliner_orig

 

3. Silmapliiats ülemisel pisarajoonel

Tahad täidlasemat ripsmejoont? Kasuta musta silmapliiatsi ülemisel pisarajoonel.

 

orig

 

4. Vähenda poore

Kui sul on laienenud ja silmapaistvad poorid, on buffing brush just sinu parim sõber. Buffing brush’iga jumstuskreemi peale kandes jätab see ühtlaselt pehme ja pooridevaba naha.

 

m439small-1024x1024

5. Esmalt silmad

Puhtama meigilook’i saavutamiseks alusta silmadest. Silma alla pudenenud lauvärvi saad siis lihtsalt maha pühkida meigieemaldus salvrättidega, seejärel jätka ülejäänud meigi pealekandmisega.

 

c26-b001e96nys-1-l_orig

6. Soojenda ripsmekoolutaja

Kangekaelselt sirged ripsmed? Kasuta juuksefööni, et ripsmekoolutaja eelnevalt üles soojendada (palju ei ole vaja). Eelsoojendatud koolutaja toimib kordi paremini ning ripsmed püsivad ka kauem kaarjad.

 

670px-get-your-eyelashes-to-look-perfect-step-1

7. Nude huulepliiats huulekontuuriks

Tõmba huulekontuur nude toonis huulepliiatsiga veidi huulejoonest kõrgemale, et saada veidi täidlasemad huuled.

 

2cca409c46b385d629877682b3537926

 

8. Matt huul

Muuda ükskõik milline oma soovitud huulepulk matiks, hoides salvräti ühte kihti huultel ning kanna sellele tolmpuudrit.

 

seal-lipstick-with-baby-powder

9. Ripsmetušši nipp

Kas ripsmetušš sattus kogemata silmalaude või isegi ninale? Ripsmetušš on teatavasti viimane samm meigirutiinis ning kui see satub sinna, kuhu seda vaja pole, tundub, et kogu see aeg, vaev ja kaunis meik on rikutud? Ei! Pole hullu, oota, kuni see kuivab täielikult ning kasuta vatitikku ning pühi see lihtsalt maha.

 

q-tip_1

 

10. Seebikulmud?

Kulmumeiki alustades võta oma kulmuhari, niisuta see ning hõõru veidi täiesti tavalise, kõva seebi pinnal ning harja sellega kulmud ülespoole. Täidlasemad, paksemad ja karv asemad kulmud hetkega. Siis alles vaata, kui palju kulmupliiatseid ja -puudreid sa vajad.

 

151106-eyebrows-step2-800x612_1

You don't have permission to register