KULMUDE LAMINEERIMINE

MIS ON KULMUDE LAMINEERIMINE?

Kulmude lamineerimise protseduuri käigus töödeldakse oma kulmukarva, mille tulemusel saame tõrksad ning jonnakad kulmukarvad hoidma meelepärasesse asendisse. Tulemuseks on loomulikult paksemad ning kohevamad kulmud.

Viimistletud kuju ning tulemus püsib kuni 4-6 nädalat.

 

MIDA LAMINEERIMINE KULMUKARVADEGA TEEB?

Lamineerimine teostatakse 3-astmelise protseduuriga, kus esimese sammuna töödeldakse oma kulmukarva struktuur pehmeks, mis tagab meile hõlpsasti soovitud asendisse sätitava tulemuse.

Järgmiseks kantakse peale seerum, mis taastab ning tugevdab kulmukarva struktuurselt, kinnitamaks ta juba sätoitud asendisse.

Viimaseks toidetakse kulmukarv seerumiga, mis annab talle ilusa terve läike ning mõjub justkui “supertoit” karvale seespoolt, et keemilisest töötlusest enam jälgegi ei oleks.

Ei sisalda konservante

Ainult kergelt imenduvad õlid ja puhas toide

Ei vaja mahapesemist

Milano uurmiskeskuses läbi viidud kliinised katsed

KAS LAMINEERIMINE RIKUB KULMUKARVA?

Iga protseduur, milles kasutatakse keemilise aineid, võib kahjustada sinu kulmukarva, kui kasutatavaid tooteid ei osata õigesti käsitleda, just seetõttu on väga oluline, et valiksid teenuse osutajaks oma ala spetsialisti.
Kui kasutada tooteid neile kasutuspärastel meetoditel, ei kahjusta protseduur kulmukarva. Viimasena peale kantav toitev seerum mõjub karvadele tugevdavalt ning karvad on seejärelpaksemad ning elujõulisemad.

KUI KAUA LAMINEERITUD TULEMUS PÜSIB?

Lamineeritud tulemus võib kesta kuni 8 nädalat. Olenevalt karvavahetuse perioodist ning kodusest hooldusest on viimistletud tulemus garanteeritud 4-6 nädalat.
Kauapüsiva tulemuse hoidmiseks ei tohi kulmud puutuda kokku vee ega muu niiskusega vähemalt 24h peale protseduuri teostamist.
Igapäevane harjamine on vajalik, et kammida kulmukarvad soovitud asendisse.
Alati kuula, mida tehnik sulle koduseks hoolduseks teha soovitab.

You don't have permission to register