7 nippi, et aastavahetuse meik püsiks kaunina hommikuni

Kes meist ei unistaks kauapüsivast meigist, mis ei kuluks ega sulaks meil näos. Aastavahetus on vaid korra aastas ning seda pole selleks üheks õhtuks palju palutud, et ka peale südaööd veel kaunis ja veatu väljas näeks. Parim soovitus on kindlasti külastada kindla käega meigikunstnikku, kuid kes on aja saamisega aga hilja peale jäänud, on siin teile järgmised nipid koos minu vaieldamatute lemmiktoodete soovitustega.

 

1. Niisutus

Kõik algab alati õigest näohooldusest. Kanna nahale oma lemmik kreem ca 30 minutit enne meigi peale kandmist, et too saaks täielikult nahka imenduda, et nahk oleks niisutatud, kuid et ei jääks üleliigset kreemi kihti nahapinnale.

 

dr__hauschka_rose_day_cream_30ml_1366977678

Dr. Hauschka Roosikreem (24.99€)

https://www.kaubamaja.ee/dr-hauschka-roosi-paevakreem-light-30ml

2. Meigialuskreem

Peale kreemi imendumist, kanna nahale kindlasti ka meigialuskreem, mis muudab naha mõnusalt siidiseks ja matiks, ühtlustab nahatooni ning täidab kõik laienenud poorid, et jumestuskreem neisse ei imenduks ega meile soovimatuid ummistunud poore ega komedoone tekitaks. Aluskreemi kõige tähtsam ülesanne on loomulikult see, et jumestuskreem haakub ja püsib tema pinnal kordades paremini kui puhtal nahal.

 

s1540202-main-lhero

Clinique Face Primer (25.99€)

Saadaval Kauabamaja iluosakonnas

3. Jumestuskreemi valik

Olgem ausad, kauapüsiva ja ühtlase meigipõhja tagab meile õige jumestuskreem. Tihtipeale on need “sobivad” veidi hinnalisemad, kuid usu mind, see tulemus on seda väärt. Kreemja konsistensiga jumestuskreemid püsivad nahal kauem. Samuti ka selle pealekandmise viis on ülimalt oluline, saavutamaks see ideaalne tulemus. Siinkohal soovitan ma kasutada buffer brush’i, millega jumestuskreem ringjate liigutustega nahka töödelda. Tulemus jääb loomulik ja ühtlane.

MAC Pro Longwear foundation (35.99€) – Saadaval Kaubamaja iluosakonnas

Zoeva Buffer brush (17.50€)

https://www.zoevacosmetics.com/europe3/single-brushes/face/122/104-buffer?c=223

4. Kinnita

Jumestuskreemide ja concealerite kinnitamine on kindlasti MUST. Et need meil terve õhtu ja öö jooksul grammigi paigalt ei liigutuks ning “sulama” ei hakkaks. Kinnitamiseks kasutada kinnitus-, või tolmpuudrit. Mida värvitum, seda parem, et mitte jumestuskreemi tooni heledamaks või tumedamaks mõjutada.

Kel on veidi rasusem nahk, võib T-tsooni (otsmik, nina ja selle ümbrus, lõug) lausa topelt kinnitada.

NB! Concealeri silmaaluste piirkonnas võid jätta 3-5 minutiks lausa bake’ima

 

make-up-store-loose-powder-milk-1500-207-0002_1

Make Up Store Loose Powder (23.99€)

https://www.kaubamaja.ee/make-up-store-matistav-tolmpuuder-ch0292912

5. Silmameigi primer

Et meie kaunis lauvärv või pigment silmalaugude kortsukestesse ei kaoks, pigment ära ei hajuks ning glitter/sädelus mööda põski ei lendleks, alusta silmameigi peale kandmist primeriga. Just nagu eelpool nimetatud meigialuskreemgi, kanna silmameigi primerit pintsli või sõrmega kogu liikuva lau ulatuses. Glitterit ning sädeluspigmenti kanna otse primeriga kaetud lauosale ning võid kindel olla, et sealt see enam ei liigu. Suitsusema look’i saamiseks kanna primerile esmalt tolpuudrit või nahatooni lauvärvi, millel on teisi pigmente hiljem kergem hajutada.

 

234187010

MAC Prep+Prime 24-Hour Extended Eye Base ( 24.99€)

Saadaval Kaubamaja ilumaailmas

6. Kauapüsivad huuled

Enne huulevärvi pealekandmist koori huuled (1 osa mesi + 1 osa suhkur = ringjate liigutustega masseerida huultele, loputada sooja veega) ning kanna neile huulepalsam samal ajal, kui näokreemgi, et meigi pealekandmise ajal saaks palsam huultesse korralikult imenduda. Viimase ülejäägid pühi maha allas siis, kui järjekord on huulteni jõudnud. Alusta huulepliiatsist. Kasuta kindlasti huulepulgaga sama tooni pliiatsit ning joonista huulekontuur, seejärel täida pliiatsiga kogu huulepind. Miks? Sest huulepulk haakub pliiatsiga kaetud huulele kordades paremini kui puhtale pinnale. Huulepulga valikuks soovitan matti tooni – kuid ei ole sugugi hullu ka satiinist või läikega toonil. Matt värv on võrreldes teistega jällegi kordades püsivam, võib küll veidi kuiva tunde tekitada, kuid just seepärast me enne oma musisuud korralikult koorisime ning niisutasimegi.

 

Anastasia Beverly Hills Liquid Matte Lipstick (20$)

http://www.anastasiabeverlyhills.com/liquid-lipstick/liquid-lipstick.html?dwvar_liquid-lipstick_color=Pure%20Hollywood&cgid=makeup-lips#start=1&cgid=makeup-lips

MAC Matte Lipstick (19.99€)

Mac Lip pencil (14.99€)

Saadaval Kaubamaja ilumaailmas

 

 

7. Meigikinnitus sprei

Oma kaunis glam look kinnita kindlasti ka meigikinnitus spreiga, see on viimane võti meie kauapüsiva look’i saavutamiseks. Täpselt nagu juukselakk soengu puhul.

 

604214851108_allnighter

Urban decay All Nighter MakeUp Setting Spray ( 39.99€)

Saadaval Kaubamaja Ilumaailmas

 

 

 

You don't have permission to register