Isepruunistavate toodete ABC

Kui oled isepruunistavate toodetega sinapeal, oled kindlasti kogenud “oranzi nahatooni” ?

Pole midagi hullemat, kui teha oma nahale head ja vältida päiksekiirgust ja samas lõpetada tumedate küünarkunnide ja põlvedega, laigulise ilme ja oranzide sõrmedega.

Kuid peab ju olema mõni isepruunistavate toodete kunn, sest kaunilt päevitunud jume on saavutanud enamus “punasevaiba staarid” vaid isepruunistavate toodete ja sprey päevitusega.

Loomuliku jume saamise saladus on toote pealekandmises.

Siin on mõned nipid, kuidas seda teha nagu pro.

  • Koori ja sheivi end enne protseduuri. Koorimine on siinkohal ülitähtis, et vabaneda surnud naharakkudest, vastasel juhul ei imbu toode nahka ja jääb nahale nö istuma.
  • Soovitan kasutada lateks või mõnest muust mitte sisseimavast materjalist kindaid, säästad oma peopasasi, mis võiksid siiski naturaalset tooni jääda, need kohad ei päevitu meil ju niivõinaa. Kui kindaid käepärast ei ole, pese käed hoolikalt seebi ja sooja veega peale kreemi kasutamist, vastasel juhul päevituvad ka su peopesad.
  • Ole eriti hoolikas küünarnukkide, põlvede, jalalabade ja näoga. Need on piirkonnad, kus isepruunistavaga kaasnevad apsud on kõige paremini nähtavad. Kasuta minimaalseid koguseid neil kohtadel, toodet kergelt üle libistades, mitte ringjalt sisse hõõrudes.
  • Hoia nahk alati niisutatult, see on päevituse kauapüsiva ilme saladus.

Protseduuri alustasin isevalmistatud kohvikoorijaga, mille kohta saate lugeda SIIT

 

asutrdsd-2

 

Instant Sunless Lotion by Australian Gold

Kui vannis käidud, nahk puhas ja kooritud, võib kreemide poole liikuda.

Eraldi kehakreemi ega -niisutajat vaja ei lähe, kõik niisutavad koostisosad on isepruunistajas juba sees (rikkaim C-vitamiini allikas – kakaduu ploom ja shea või).

Peale kandmist alustasin väikese kogusega näo ja kaelapiirkonnast ja liikusin alla poole – käed, ülakeha, jalad, kannud.

Selja puhul ei hakanud ise riskima ja palusin elukaaslaselt abi. Kui see võimalus on, siis kindlasti kasutada, sest ise üritades ei pruugi see tulemus just ilus jääda.

juba 3 tunni pärast oli tulemust näha.

 

Instant Sunless Spray by Australian Gold

Lõppviimistlusena kandsin nahle spray’d, u. 15-20 cm kauguselt. veidi pehmet hajutamist nahal ja kogu kaunis päevitus oli saavutatud.

 

kaas-1-2

 

Kiire päevitus, mis püsib ca nädal. Hea valik, kui oled suundumas reisile ning tahad veidi jumekam juba välja näha või mõne ürituse eel enda nahale pilkupüüdev ilme anda.

Tooteid saab endale soetada Australian Gold’i edasimüüjalt Tallinnas, Tartu mnt 80d, müügisalongist või Thaya Shop&Salon ilusalongist, Narva mnt 5, Foorumi keskusest.

You don't have permission to register