MICROBLADING EHK MANUAALNE KARVTEHNIKAS KULMUDE PÜSIMEIK

Microblading on manuaaltehnikas kulmude püsimeik, mille käigus lisatakse naha pindmistesse kihtidesse vähesel määral pingmenti karva imiteerivas tehnikas nii, et luua üldine mulje kulmudest nii, nagu karvad seal loomulikult olema peaksid.

Tegemist on kulmudisaini tehnoloogiaga, milles kasutatakse selleks vastavat “pliiatsit”. Kõik microbladingu tehnikaga loodud kulmudisainid on loomulikult püsivamad kui lihtsalt kulmude värvimine ning ei ole võimalik võrrelda tatoveerimisega, sest umbes 1,5-2 aasta jooksul lahustub microbladingu protsessi käigus kasutatav pigment täielikult inimese kehas ning seda ei ole enam nahal näha. Seetõttu nimetataksegi microbladingu tehnikaga loodud kulmudisaini pealispindmiseks tatoveerimiseks.

 • Sobib kuivale, normaalsele nahale
 • Ei sobi rasusele nahale
microblading hooldus tallinna kesklinnas
microblading hooldus ja shading hinnakiri pilt

OMBRE BROWS ON HAJUTUSTEHNIKAS PUUDEREFEKTIGA KULMUDE PÜSIMEIK

Ombre brows tehnika ei hõlma endas loomulike karvade imiteemisel tehtavat karvtehnikat. Selle meetodi põhiselt tehakse kulmule hajutustehnikas püsimeik kulmu algusest kuni kulmu sabani. Ombre brow tehnikat saab võrrelda kulmudega, mis on kulmupuudriga täidetud. Kulmu algus algab heledamalt hajutustehnikas ning muutub sabapoole jõudes intensiivsemaks. Sobib ideaalselt neile, kes soovivad konkreetsemat ja tugevamat tulemust.

 • Sobib kõikidele nahatüüpidele

SIGNATURE BROWS/HYBRID BROWS ON MICROBLADINGU JA OMBRE BROW TEHNIKA SEGU

Antud tehnika hõlmab endas nii microbladingut kui ka ombre brows tehnikat. Hybrid brows on kombinatsioon, kus kulmu alguses on teostatud microblaiding, mis hajub sujuvalt üle hajutustehnikaks kuni kulmusabani välja. Ideaalne lahendus neile, kes soovivad loomulikku tulemust, kuid et kulmukaar näeks välja laitmatult perfektne.

 • Sobib kuivale ja normaalsele nahale
 • Ei sobi rasusele nahale

VASTUNÄIDUSTUSED

Nahatüübid, mille puhul on microblading vastunäidlustatud on väga rasune, lõhkiste kapillaaridega, rohke aknega, suurte kulmupiirkonnas asuvate sünnimärkidega või rohke keratoosiga nahk.

Vastunäidustatud on alljärgnev loetelu diagnoosi/sümpotomi/olukorra suhtes:

 1.  Allergiline reaktsioon hambaravi tuimestava süsti vastu
 2. Olen lapseootel või toidan rinnaga
 3. Mulle on teostatud botoxit või muud täitesüste viimase kuu jooksul
 4. Mul on diabeet (Kui jah, on vaja arstlikku nõusolekut protseduuri sooritamiseks)
 5. HIV, AIDS, Hepatiit
 6. MRSA (bakteriaalne haigus)
 7. Aktiivses staadiumis herpes
 8. Silmalau operatsioon (liignaha lasereemaldus) 1 aasta jooksul
 9. Võrkkesta laseroperatsioon 1 aasta jooksul
 10. Brow Lift/Kulmude lamineerimine viimase kuu jooksul
 11. Vere hüübimatus
 12. face lift viimase kuu jooksul
 13. Südame rütmihäired
 14. Accutane ravi või muu akne ravi 1 aasta jooksul
 15. Keloidid
 16. Vähk, keemiaravi
 17. Olen päevitanud/solaariumit külastanud kolme viimase päeva jooksul
 18. Olen tarbinud vere vedeldajaid (sh aspiriini, ibuprofeeni, alkoholi jt) viimase 24h jooksul
 19. Olen tarbinud kohvi 24h jooksul

 

ENNE PROTSEDUURI

 1. Ära tarbi alkoholi, kohvi, kanget teed 24h enne protseduuri
 2. Ära kasuta solaariumit 7 päeva enne protseduuri
 3. Mitte lasta teha mesoteraapilist protseduuri, happekoorimist näonahale, lasereemaldust näopiirkonnale vähemalt 1 kuu enne protseduuri
 4. Mitte manustada apririini, vitamiin E-d, niatsiini ega ibuprofeiini 1 päev enne protseduuri
 5. Mitte lasta süstida Botoxit 1 kuu enne protseduuri
 6. Tee kindlaks, et oled sobiv klient eelneva lõigu “vastunäidustuste” kohaselt

Kulmuhooldus enne protseduuri:

 1. Vahatamist teha mitte vähem kui 3 päeva enne püsimeigi protseduuri
 2. Kulmude püsivärvimiost mitte teha 2 nädalat enne protseduuri

Enne püsimeigi protseduuri teostamist mõtle, millist tulemust sa sooviksid saada, et kooskõlastada just sulle sobiva tehnika, värvitooni ning kuju.

Püsimeigi teostamine tavaliselt nõuab mitut protseduuri. Saavutamaks parim tulemus, on kohustuslik tulla vähemalt ühele retouch protseduurile 4-6 nädalat peale esimese protseduuri teostamist.

Ole valmis, et värvitoon on tunduvalt intensiivsem ning tulemus märgatavalt konkreetsem kohe peale protseduuri teostamist. Tulemus muutub pehmemaks naha paranemise ajal. Paranemise protsess võib aega võtta kuni 14 päeva.

PÄRAST PROTSEDUURI

Peale protseduuri võib kulmupiirkond olla tundlik, eriti esimese 24 tunni jooksul. Kulme puudutades ole kindel, et su käed on puhtad nind desinfitseeritud.

Alates 2-3. päevast kuni 10. päevani soovitatavalt kulmusid üldse mitte märjaks teha. Niisuta vähese koguse kreemiga (mille tehnik sulle kaasa andis) kulme kuni 1-2x päevas, et kulmud liiga kuivad ei tunduks. Samas meeles pidades, et kulmudele kantud kreem oleks mõne aja möödudes kenasti imendunud, mitte ei läigiks kulmu peal.

Pesemas käies kaitse kulme vee eest ning väldi nende märjaks saamist!

Igapäevases näohoolduses väldi seepe ja muid puhastusvahendeid kulmude peal. Soovitatav on 10ne päeva jooksul mitte väga palju meiki kasutada, et näonaha puhastamine lihtsam oleks. Puhasta näonahka hommikuti ja õhtuti pigem näoveega korduvalt nii kaua kuni vatipadi täiesti puhtaks jääb. Väldi kindlasti kulmuümbrust!

Ära kasuta kulmudel meigitooteid kuni koorikute eemaldumiseni ja peale koolikute eemaldumist kasuta ainult kvaliteetset looduslikku kulmupuudrit või -geeli. Odav keemiat täis kulmumeik rikub pigmenti! Väldi vähemalt 7-10 päeva jooksul peale protseduuri kulmudel kosmeetilisi protseduure, solaariumit, päevitamist, tugevat higistamist (saun, raske füüsiline treening) ja ujulas käimist.

Edaspidiselt solaariumit kasutades või päikest võttes kasuta kulmudel 100 SPF kreemi, et pigmendi püsivust säilitada,

Ära muretse – küsimuste korral võta minuga alati julgelt ühendust!

Ära pea esimese protseduuri järgset tulemust lõplikuks! Esimeste päevade jooksul peale protseduuri ei tasu tulemust üle analüüsida. Pigment muutub 40-50% heledamaks ja kulmu maht 10-20% väiksemaks.  4-6 nädalat peale esialgset protseduuri teeme järelhoolduse (retouch), mille käigus saavad üle käidud kõik heledamad ja ebaühtlaseks jäänud kohad. Lõplik ja paranenud tulmus on paljude klientide arvates veelgi ilusam ja loomulikum kui vahetu tulemus peale esimest protseduuri.

Peale Protseduuri teostamist saad koju kaasa ka juhendi, kuidas just Sina oma kulmude eest kodustes tingimustes hoolitsema peaksid.

PARANEMINE

Vahetult peale protseduuri: Võib esineda punetust, kerget paistetust

1-3 päev: kulmud on intensiivsemad nii värvilt kui ka kujult.

4-7 päev: kulmud võivad olla kuivad ning kergelt kihelevad/sügelevad. Mitte mingil juhul ära süga, noki ega hõõru kulme. Paranemise ajal võivad kulmud näida ebaühtlased või auklikud. See tuleneb koorikute ära tulemisest. See on täiesti normaalne, seega paanikaks ei ole põhjust!

7-10 päev: Koorikud peaksid olema kadunud (mõnel võib võtta ka kuni 3 nädalat aega, me oleme kõik niivõrd individuaalsed) Mõningal juhul võib koorikute kadumisel tunduda, et kulmule ei jäänudki midagi peale. Alles jäänud pigment on imbunud nahakihi alla ning järgnevatel nädalates seoses naha uuenemisega tõueseb ta taas naha pindmisele kihile.

3-4 nädal: Kulmud on saavutanud oma lõpliku tulemuse. Kui kulmukaarel on näha veel ebatasasusi, parandatakse need touch-up’i käigus, ei ole taas põhjust muretsemiseks.

 1. 4-6 nädal: Tule touch-up’ile. Kõik parandused tehakse hoolduse käigus.

JÄRELHOOLDUS/TOUCH UP

Järelhooldus ehk touch up on soovitatav teha 4-6 nädala möödudes peale esimest protseduuri. Järelhoolduse käigus tehakse üle esimese protseduuri töö, et tulemus jääks ka edaspidi kaunina püsima. Kui esimese järelehoolduse möödudes ei ole siiski rahul soovitud tulemusega, sooritatakse ka teine touch up, seda siis samuti 4-6 nädala möödudes eelmisest järelhooldusest.

KUIDAS NÄEB PROTSEDUUR VÄLJA?

Microblading: esmalt mõõdame ning joonistame kulmule soovitud kuju ette, mida näeb ka klient ning saame tulemuse soovitult kooskõlastada.Microbladingu käigus teen spetsiaalse teraga naha pealmistesse kihtidesse kulmukarva imiteerivad jooned, et sisestada sinna pigment. Tulemuseks on naturaalse välimusega kulmud, kus kõik karvad on eraldi välja joonistatud.Microbladingus kasutatav tera ei ole lihtsalt tavaline tera, vaid see koosneb tavaliselt 7-14-st tihedalt üksteise kõrval asetsevast mikronõelast. Kastan selle spetsiaalse tera pigmendi sisse, et joonistada nahale karva imiteeriv mikrolõige. Tulemuseks on väga loomulik kulmukarv.Protseduuri käiku kordame 2 korda mõlemal kulmul, kuni saavutame soovitud tulemuse.

Puudertehnika: esmalt mõõdame ning joonistame kulmule soovitud kuju ette, mida näeb ka klient ning saame tulemuse seejärel vastavalt kliendi soovile kooskõlastada.Puudertehnika teostamisel kasutame püsimeigi masinat. Puudertehnika puhul jääb tulemus pehme ning puuderjas, Paranenud tulemus meenutab kulmupuudriga tehtud kulmumeiki.

Mõlema tehnika puhul kasutame ka tuimestit, et ebamugavustunnet leevendada. Protseduur ei tohiks kindlasti olla väljakannatamatu ega valulik.

KUI KAUA TULEMUS KESTAB?

Tulemus kestab ilusana keskmiselt 12 kuud, mõnikord vähem, mõnikord kauem. Umbes kahe aasta jooksul lahustub  protseduuril kasutatav pigment  täielikult, naha uuenemise protsessi käigus ning seda ei ole enam nahal näha. Tulemuse kestvus sõltub erinevatest teguritest. 50% tulemusest sõltub sellest, kuidas klient peale protseduuri oma paranevate kulmude eest hoolitseb. Samuti sõltub tulemuse kestvus nahatüübist, vanusest, ravimite kasutamisest ja päikese käes viibimise hulgast .Ära muretse – annan Sulle täpsed juhised, kuidas protseduuri järgselt oma kulmude eest hoolt kanda, et tulemus jääks maksimaalset kaunis ja kauakestev!

KAS PROTSEDUUR ON VALUS?

Microbladingu protseduuri käigus tekkiv vähene valu on lihtsasti talutav. Kasutan protseduuri käigus ka tuimestit, peale mida suur enamus kliente enam mitte midagi ei tunne.

MIDA PEALE PROTSEDUURI TEHA EI TOHI?

Selleks, et tulemus jääks maksimaalselt kaunis, tuleb Sul hoida esimesed 7-10 päeva oma kulmud kuivad ja puhtad. See tähendab, et ei tasu minna ujuma, sauna ja teha intensiivset higistama ajavat treeningut (kerge trenn on lubatud!). Kui tahad oma kulme pesta, siis tee seda minimaalset survet avaldades ja leige veega.Loobu esimesel nädalal kõhuli magamisest. Eelista selili või külili magamist, et Sa oma kulme magades vastu patja ei hõõruks. Paranemise käigus tekivad kulmudele koorikud. Ära neid noki, lase neil ise ära kukkuda. Koorikuid ise ära nokkides võid eemaldada ka alles naha sisse kinnituva pigmendi. Tavaliselt on need koorikud praktiliselt nähtamatud ja igapäeva toimetusi ei sega.

HINNAKIRI

Konsultatsiooni hind 30€/30min

Esmase protseduuri hind 200€/2h

Retouch 1-3 kuud peale esimest protseduuri 100€/1,5h (Hoolduse hind kehtib vaid püsikliendile. Esmakülastuse puhul rakendub emase protseduuri hind)

Retouch 4-12 kuud peale esimest protseduuri 150€/1,5h (Hoolduse hind kehtib vaid püsikliendile. Esmakülastuse puhul rakendub emase protseduuri hind)

Teenus sisaldab:

Kulmukuju välja mõõtmist ja raamistamist, sealjuures tehniku ja kliendi ühise nägemuse kooskõlastamist

Valitud protseduuri teostamist

Püsimeigi teostamise nõusoleku lepingut ning infolehte kodusest järelhoolduses

Koduse järelhoolduse kreemi paranemise protsessiks

Järelhoolduse hinnad kehtivad vaid olemasolevatele klientidele

EI SAANUD OMA KÜSIMUSELE VASTUST?

Juhul kui Sa ei leidnud mõnele oma küsimesele siit vastust või soovid rohkem infot meie tegemiste kohta, siis võta julgesti ühendust.

  SOOVID TULLA KONSULTATSIOONILE?

  Oled püsimeigile mõelnud juba ammu, kuid ei ole leidnud endas seda julgust, et see ära teha? Soovid protseduuri käigust ja oodatud tulemusest rohkem teada?

  Tule konsultatsioonile.

  Vaatame olemasoleva kulmuraami ja selle olukorra üle. Soovi korral toestame tavakulmuhoolduse, mis näitab tehniku käekirja ning saad ehk selleläbi selgema ülevaate.

  Vaatame, milline tehnika just sinule paremini sobiks ning saame sealt juba edasised sammud kooskõlastatult teha.

  Konsultatsioonile registreemiseks kirjuta meile kontaktivormi või broneeri aeg mugavalt läbi online broneerimiskeskkonna  🙂

  You don't have permission to register