Kulmude püsimeik

Kulmude püsimeik, olenemata tehnikast, on loodud rõhutama kliendi loomulikke kulme võimalikult loomuliku tulemusena. Püsimeigi tehnikad võimaldavad luua kaunid sümmeetrilised kulmud, täita lüngad ning anda kujule defineeritust ning intensiivsust ka tooni näol. Iga klient on individuaalne ning sellest lähtuvalt leian igale kliendile just talle ideaalse lahenduse.

Pakutavaid tehnikaid on mitu. Kui sa ei tea täpsemalt, millise tehnikaga broneering endale kindlustada, soovitan tulla alati konsultatsiooni, mille käigus leiame just sulle õige lahenduse.

Puudertehnika

Puudertehnika on kõige populaarsem kulmude püsimeigi tehnika. Puudertehnika võimalustega saab luua kõige loomulikuma tulemuse. Paranenud tulemus sarnaneb pehmele kulmumeigile, mis on tehtud kulmupuudriga. Puudertehnika tulemusel ei jää kulmudele järske raame ning kulmu algus ja kulmu ülemine raam on pehmelt hajutatud.

Sobib igale nahatüüpidele

Karvtehnika

Microbladingu ehk karvtehnika käigus täidetakse kulmuraam karvu imiteerivate ülipeenikeste kriipsudega.

Sobib vaid kuivale ja normaalsele nahatüübile.
Ei sobi kombineeritud, rasusele ega poorsele nahale.

Hübriidtehnika

Hübriidtehnika on kombinatsioon karvtehnikast ning puudertehnikast, kus kulmu algus täidetakse karvtehnikaga ning kulmu alumine raam ning saba puudertehnikaga

Sobib vaid kuivale ja normaalsele nahatüübile.
Ei sobi kombineeritud, rasusele ega poorsele nahale.

KKK

VASTUNÄIDUSTUSED

Microbladingut ei teostata nahatüübile, mis on rasune, aknele kalduv, laienenud pooride ja kapillaaridega.

Vastunäidustatud kõikidele tehnikatele on alljärgnev loetelu diagnoosi/sümpotomi/olukorra suhtes:

 1.  Allergiline reaktsioon hambaravi tuimestava süsti vastu
 2. Rasedus või imetamine
 3. Botuliinisüstid viimase kuu jooksul
 4. Diabeet (Kui jah, on vaja arstlikku nõusolekut protseduuri sooritamiseks)
 5. HIV, AIDS, Hepatiit
 6. MRSA (bakteriaalne nahahaigus)
 7. Aknele kalduv nahk
 8. Seeninfektsioonid
 9. Aktiivses staadiumis herpes
 10. Brow Lift/Kulmude lamineerimine viimase kuu jooksul
 11. Vere hüübimatus
 12. Face lift viimase kuu jooksul
 13. Südame rütmihäired
 14. Accutane ravi või muu akne ravi 1 aasta jooksul
 15. Keloidid
 16. Psoriaas
 17. Vähk, keemiaravi
 18. Tugevalt päevitunud nahk või päevitumine viimase kolme päeva jooksul
 19. Aspiriini, ibuprofeeni, alkoholi, kofeiini tarbimine viimase 24h jooksul
 20. Kui kulmudel on eelnevalt teise tehniku poolt teostatud püsimeik, palun saada kulmudest pilt browstudio@pirjopaulus.com meilile, et saaksime olukorda hinnata.

 

KUIDAS NÄEB PROTSEDUUR VÄLJA?

1. Enne pigmentatsiooni kindlustatakse protseduuri ja tehnika sobivus. Soovitame tulla alati konsultatsiooni, et protseduurile broneeritud aeg mitte sobivusel tühja ei läheks.

2. Järgmiseks sammuks on kulmukuju mõõtmine ning predrawing, tänu millele saab visualiseerida lõplikku tulemust ning kuju. Pea meeles, et predraw on protseduuri etapp, mis peab olema ideaalne kliendile ning tehnikule. Tähtis on olla aus, kui kuju suhtes miski ebakindlust tekitab.

3. Protseduuriga alustatakse peale kuju ning eeljoonistuse kinnitamist, midagi ei tehta ilma kliendi nõusolekuta.

4. Protseduuri kestvus on 2-3 tundi.

KAS PROTSEDUUR ON VALUS?

Kliendid pelgavalt esimese asjana alati valu, mida võib protseduuri käigus tunda. Valu on individuaalne ning suhteline. Kuid protseduur ise valulik ei tohiks olla! Protseduuri käigus kasutatakse ka tuimestavat geeli/kreemi, mis ebamugavustunnet vähendab.

ENNE PROTSEDUURI

 1. Ära tarbi alkoholi, kohvi, kanget teed 24h enne protseduuri
 2. Ära kasuta solaariumit 7 päeva enne protseduuri
 3. Mitte lasta teha mesoteraapilist protseduuri, happekoorimist näonahale, lasereemaldust näopiirkonnale vähemalt 1 kuu enne protseduuri
 4. Mitte manustada apririini, vitamiin E-d, niatsiini ega ibuprofeiini 1 päev enne protseduuri
 5. Mitte lasta süstida Botoxit 1 kuu enne protseduuri
 6. Tee kindlaks, et oled sobiv klient eelneva lõigu “vastunäidustuste” kohaselt

Kulmuhooldus enne protseduuri:

 1. Vahatamist teha mitte vähem kui 3 päeva enne püsimeigi protseduuri
 2. Kulmude püsivärvimiost mitte teha 2 nädalat enne protseduuri

Enne püsimeigi protseduuri teostamist mõtle, millist tulemust sa sooviksid saada, et kooskõlastada just sulle sobiva tehnika, värvitooni ning kuju.

Püsimeigi teostamine tavaliselt nõuab mitut protseduuri. Saavutamaks parim tulemus, on kohustuslik tulla vähemalt ühele retouch protseduurile 4-6 nädalat peale esimese protseduuri teostamist.

Ole valmis, et värvitoon on tunduvalt intensiivsem ning tulemus märgatavalt konkreetsem kohe peale protseduuri teostamist. Tulemus muutub pehmemaks naha paranemise ajal. Paranemise protsess võib aega võtta kuni 14 päeva.

PÄRAST PROTSEDUURI

Kodune järelhooldus kestab 7-10 päeva või kuni koorikud on täielikult kadunud.

Kui soovite, et kulmud paraneksid ühtlaselt ja lõpptulemus oleks meelepärane, pidage meeles järelhoolduse nõuannet. Pidage meeles, et hooldus pärast protseduuri on sama oluline kui protseduur ise. Oluline on järgida spetsialisti soovitusi. On normaalne, et pigmentatsioon on kohe pärast protseduuri intensiivsem ja pigmenteerunud piirkond punetav. Paanikaks ei ole põhjust!

1. PÄEV

Kulmud võivad tunduda tumedad, laiad ning intensiivsed
Paanikaks ei ole põhjust, see tulemus on vaid ajutine!

1. – 3. PÄEV

Niisutatud vatipadjaga puhsta kulme 2x päevas karva kasvu suunas ning vastu karva kergelt pühkides, eemaldades kulmudelt immitsevat haavavedelikku, et kulmudele ei tekiks paksu koorikut. Vatipadi niisuta destilleeritud veega, NaCl lahusega, filtreeritud veega või pudeli veega.

 ÄRA KASUTA KRAANIVETT!
Kulmud võivad tunduda kergelt kihelevad, sügelevad ning hellad ja kiskuvad.

Tähelepanu! Pea meeles järgida hügieeni. Kosmeetika tooteid kulmudele mitte panna!

 

4. – 7. PÄEV

Kulmud hakkavad kooruma kulmu lõpust ja algusest. Sügelustunne on normaalne!
Kulmude sügamine on keelatud! Alusta kulmude niisutamist kreemiga. Kanna vatitikuga õhuke kiht kreemtoodet puhastatud kulmudele. 

 

8. – 10. PÄEV

Koorik peaks olema täielikult eemaldunud. Kui näed veel  üksikuid koorikuga kaetud kohtasi, kanna nendele piirkondadele vatitikuga veidi kreemi ja rulli see vatitikuga lahti., Pese kulmud õrnalt niisutatud vatipadjaga. Kui kulmud on punetavad või pigment tundub oodatust soojem, pea meeles, et nahk alles paraneb. Lõplik tulemus on nähtav 4 nädala pärast.


MIDA PEALE PROTSEDUURI TEHA EI TOHI?

PEALE PROTSEDUURI TEOSTAMIST VÄLDI JÄRGNEVAID TEGEVUSI:

 

 1. Otsest päikest ja solaariumit 2-3 nädalat, edaspidi on soovitatav kasutada töödeldud piirkonnas kaitsefaktoriga kreemi (SPF50)
 2. Spaa külastust ja basseinides ujumist 2 nädalat
 3. Liigset higistamist treeningutel 2 nädalat
 4. Puuviljahappe- ja keemilisi koorimisi 4 nädalat
 5. Kulmude keemilist värvimist 4 nädalat
 6. Kulmude lamineerimise protseduuri 6 nädalat

Naha kratsimine/nokkimine/hõõrumine töödeldud piirkonnas paranemise protsessi ajal (kuni 10 päeva) on  KEELATUD

Paranemise protsessi käigus tekkinud koorikud/kärnad peavad ära tulema loomulikul teel.HÜGIEEN JA STERIILSUS

Kõik protseduuris kasutavad töövahendid on steriilsed ning avatakse otse kliendi ees. Puhtus ning hügieen peab olema iga püsimeigi tehniku prioriteet, et tagada ohutus endale ning kliendile.

JÄRELHOOLDUS/TOUCH UP

Järelhooldus ehk touch up on soovitatav teha 4-6 nädala möödudes peale esimest protseduuri. Järelhoolduse käigus tehakse üle esimese protseduuri töö, et tulemus jääks ka edaspidi kaunina püsima. Kui esimese järelehoolduse möödudes ei ole siiski rahul soovitud tulemusega, sooritatakse ka teine touch up, seda siis samuti 4-6 nädala möödudes eelmisest järelhooldusest.

KUI KAUA TULEMUS KESTAB?

See on müüt, et püsimeik kestab 10-15 aastat. “Püsimeik”, mis püsib 10-15 aastat on tatoveering, mis on teostatud alkoholi baasil tatoveerimispigmentidega. Sellist tulemust saab eemaldada vaid laserprotseduuriga.
Tänapäeva uuema tehnoloogia püsimeigi pigmendid on glütseriini baasil ning nende maksimaalne püsivus on 12-18 kuud ning täielik püsivus sõltub mitmest faktorist. Pea siinkohal meeles, et püsimeik hajub järk-järgult ning soovi korral tulemust hoida, peaks püsimeiki värskendama aastas korra.

NB! Mida tumedam on pigment, mida püsimeigis kasuatakse, seda kauem ta nahas püsib. Mida heledam on püsimeigi pigmendi toon, seda kiiremini ta kulub.

Ilus tulemus püsib keskmiselt 12 kuud, mõnikord vähem, mõnikord kauem. Umbes kahe aasta jooksul lahustub  protseduuril kasutatav pigment  täielikult, naha uuenemise protsessi käigus ning seda ei ole enam nahal näha. Tulemuse kestvus sõltub erinevatest teguritest. 50% tulemusest sõltub sellest, kuidas klient peale protseduuri oma paranevate kulmude eest hoolitseb. Samuti sõltub tulemuse kestvus nahatüübist, vanusest, ravimite kasutamisest ja päikese käes viibimise hulgast .Ära muretse – annan Sulle täpsed juhised, kuidas protseduuri järgselt oma kulmude eest hoolt kanda, et tulemus jääks maksimaalset kaunis ja kauakestev!

PIGMENT NAHAS MUUDAB TOONI

Püsimeigi pigmendid võivad nahas tooni muuta ning sellel ei ole mingit seost toodete madala kvaliteediga. Pigment võib muuta tooni mitmel põhjusel nagu näiteks kliendi naha tüüp, tervislik seisund ning eluviis.
Lasereemalduse käigus saab kõiki neid muutusi parandada.

KAS PÜSIMEIK JÄÄB EBALOOMULIK JA SILMANÄHTAVALT VÕLTS

Püsimeik ei ole õhtumeik! Tugevalt raamitud kulmud loovad kurja, agressiivse ning vulgaarse mulje.
Valides püsimeigi protseduuri, pea meeles, et tegu on protseduuriga, mille käigus luuakse kliendile igapäevaselt mugavam elu, kus kulm on loomulikult defineeritum.

SOOVIN PARANDADA VANA PÜSIMEIKI

Kui Sul on teostatud varasemalt teise tehniku poolt püsimeik, mille tulemusega sa rahul ei ole, soovitan tulla konsultatsioonile, et paika panna edasine plaan.
Üldjuhul, kui püsimeik on tume ja konkreetne ning pigment on püsinud nahas juba aastaid, ei sooritata uut protseduuri püsimeigi näol, vaid tuleb teha lasereemaldus.

LASEREEMALDUS

See on müüt, et püsimeigi eemaldamine võib pühjustada pikaaegseid kahjustusi nahale. Loomulikult ei ole see välistatud vaid siis, kui lasereemaldust teostav spetsialist ei ole vastavat väljaõpet saanud.

Lasereemaldus on mitmeastmeline protseduur. Mõnel juhul võib vaja minna mitut protseduuri 6-nädalase vahega.

Kui kulmud on muutunud punakaks/roosakaks, neutraliseeritakse lasereemalduse käigus vaid punast tooni ning lasereeemaldatud kohad muutuvad automaatselt taas pruuniks. Tihtipeale uut püsimeigi protseuduri kulmudele teostada ei olegi vaja, kuna tulemus on juba peale laserit kena ja loomulik.

Lasereemaldus ei põleta kulmukarva ning on nahale ohutu!
Lasereemaldus ei tohiks tekitada valu ega talumatut ebamugavust.

HINNAKIRI

Kulmude püsimeigi konsultatsioon TASUTA/45min

Esmase protseduuri soodushind 250€/2,5h (täishind 300€)

Korduvhooldus 1-2 kuud peale esimest protseduuri 100€/1,5h (Hoolduse hind kehtib vaid püsikliendile. Esmakülastuse puhul rakendub esmase protseduuri hind)

Värskendus 4-12 kuud peale esimest protseduuri 200€/2h (Hoolduse hind kehtib vaid püsikliendile. Esmakülastuse puhul rakendub esmase protseduuri hind)

Teenus sisaldab:

Kulmukuju välja mõõtmist ja raamistamist, sealjuures tehniku ja kliendi ühise nägemuse kooskõlastamist.

Valitud protseduuri teostamist.

Püsimeigi teostamise nõusoleku lepingut ning koduse järelhoolduse infolehte.

Järelhoolduse hinnad kehtivad vaid olemasolevatele klientidele

EI SAANUD OMA KÜSIMUSELE VASTUST?

Juhul kui Sa ei leidnud mõnele oma küsimesele siit vastust või soovid rohkem infot meie tegemiste kohta, siis võta julgesti ühendust.

  SOOVID TULLA KONSULTATSIOONILE?

  Oled püsimeigile mõelnud juba ammu, kuid ei ole leidnud endas seda julgust, et see ära teha? Soovid protseduuri käigust ja oodatud tulemusest rohkem teada?

  Ootan sind konsultatsioonile.

  Vaatame olemasoleva kulmuraami ja selle olukorra üle, et kindlaks teha, milline tehnika just sinule paremini sobiks ning saame sealt juba edasised sammud kooskõlastatult teha.

  Konsultatsioonile registreemiseks kirjuta meile oma soovist kontaktivormi.

  You don't have permission to register