Mis on 3D kulmuhooldus?

Kui mõni aeg tagasi oli ülipopulaarne iluteenus geelküünte paigaldus, siis nüüd võib uueks ilutrendiks nimetada 3D-kulmuhooldust.

Mida 3D-kulmuhooldus siis endast kujutab?

Tegemist on mitme astmelise kulmuhooldusega, mis keskendub kulmudisainile. Kui kulm on disainitud ja tehniliselt viimistletud mitmeastmelise hooldusega, lõpetades kulmumeigi pealekandmisega, jääb mulje, nagu tegemist oleks ruumilise kulmuga.

Kulme on ka varem värvitud ja nö disainitud, mis teeb selle protseduuri niivõrd eriliseks? Kui eelnevalt on kulmude kitkumise või vahatamisega hakkama saanud nii kosmeetikud, juuksurid kui ka küünetehnikud, siis nüüd on välja kujunenud täiesti eraldiseisev amet – kulmutehnik, kes mõõdab ja loob kliendile nö uue kulmu, mis on proportsioonis tema näo kondistruktuuriga, kus iga karv on arvel.

3D-kulmuhoolduses kasutatavad tehnikad:

 • Kulmudisaini välja mõõtmine
 • Kulmuraami loomine
 • Püsivärvimine hajutustehnikas
 • Vahatamine
 • Niiditamine
 • Kitkumine
 • Trimmimine
 • Kulmumeik

 

 Kulmudisaini etappid:

 • Esmalt mõõdetakse “Golden Ratio Tool”-iga kulmu pikkus, laius, kõrgus ning murdepunktid. Kui tavakulmuhoolduses kasutatakse 3-punkti süsteemi (algus, kõrgeim murdepunkt ja lõpp), siis 3D-kulmuhoolduses lähtume 6-punkti süsteemist.
 • Joonistame loodava kulmu ajutuselt ette, et Sa ka näeksid ning saaksid kindel olla lubatud tulemuses.
 • Kui Disain on loodud, püsivärvime kulmud ning seejärel korrigeerimine nende kuju, kasutatades nii vaha-, niidi-, trimmimis-, kui ka kitkumistehnikat.

 

Mis on niiditehnika?

Niiditehnika on spetsiaalse niidi abil karva eelmamine koos juurega. Kui pintsettidega kitkumise puhul eemaldakse karvu ükshaaval, saab niiditehnikaga eemalda korraga mitmeid karvu, ning väiksemate udukarvade eemaldamiseks on just see tehnika tunduvalt mugavam.

Viimase lihvi annab kulmudele kulmumeik, mille tegemiseks kasutan kulmupliiatsit, kulmupuudurit, geeli, concealerit ning highlighterit. Kulmumeigi kasutamist näitan ka ette, kuhu, millega ja kuidas, et kodustes tingimustes saaksid oma kaunist kulmukuju alati säilitada.

Kas 3D-kulmuhooldust saab teostada ka siis, kui Sul on  hõredad ja ülekitkutud kulmud?

Muidugi! Määrame Sulle kulmude tagasikasvatamise programmi, kus kasvatame kulmud hoolduskuuri käigus õigesse kujusse. Kulmukarva kasvutsükkel on 4 kuud – see on aeg, mille jooksul ei tohi kulme kitkuda. Kui soovid kiirendada karvade tagasi kasvamise protsessi ja parandada kulmude väljanägemist hoolduste vahel, on olemas seerumeid, mis stimuleerivad karvakasvu ja tihendavad ning defineerivad neid. Nendest aga täpsemalt juba hooldusprotsessi käigus

Kui sageli vajad kulmuhooldust?

Aeg, mille jooksul hoolduse tulemus püsib, sõltub sellest, kui kiiresti Sinu kulmukarvad kasvavad. kuidas oma nahka hooldad ning kaua sinu nahatüübil värv püsib. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga 3 nädala tagant.

You don't have permission to register