TEENUSED & HINNAKIRI

UUS HINNAKIRI ALATES 2022

ENNE BRONEERINGU TEGEMIST TUTVU KINDLASTI TEENUSTE ALL OLEVA INFOGA

 Kasulik info: Privaatsustingimused & Broneerimistingimused

KULMUHOOLDUS & RIPSMED

3D KULMUHOOLDUS (Esmane)

35€ – 40€

Protseduur sisaldab kulmuraami sügavpuhastust, kulmukuju mõõtmist ning raamimist Golden ratio tool’iga (põhineb püsimeigi tehnikal), kulmukuju püsivärvimist hajutustehnikas, vahatatamist/niiditamist, kitkumist ning trimmimist. Protseduur lõpetatakse rahustava järelhooldusega. Vajadusel Concealeriga kulmuümbruse õhetuse peitmist, kulmugeeli.

Sobib klientidele, kes ei ole varem professionaali käe all käinud või on ebapropotsionaalselt probleemsed kulmud.

5+ nädalat eelmisest hooldusest

 

3D KULMUHOOLDUS (Korduv)

30€ – 35€

Sisaldab 3D Kulmuhoolduse kõiki etappe. Korduvhooldus eeldab maksimaalselt 3-4 nädalast vahet eelmisest hooldusest. 5+ nädala möödumisel teostatakse esmane hooldus.

 

KULMUDE VÄRVIMINE & MODELLEERIMINE

25€ – 30€

Eeldab kulmukuju olemasolu. Protseduur sisaldab värvimist vabakäetehnikaga ning eraldiseisvate kulmukarvade eemaldamist. Ei sisalda kulmukuju mõõtmist ega propotsionaalset paika panemist.

 

KULMUDE LAMINEERIMINE

35€ – 40€

Kulmude lamineerimine ehk Brow Fix. Teenus sisaldab kulmukarvade toonimist ning kulmuraami modelleerimist.

 

 

RIPSMETE LAMINEERIMINE

45€/90min

Ripsmete lamineerimine ehk Lash Lift on ripsmete püsikoolutamine. Teenus sisaldab ripsmete püsivärvimist.

 

KOMPLEKTTEENUS (Ripsmete laminerimine + 3D kulmuhooldus)

65€/90min

Sisaldab ripsmete lamineerimist ning 3D kulmuhooldust, Mõlemad protseduurid ühe ajaga. Lash Lifti seerumite mõjuajal saame juba tegeleda kulmuhooldusega.

 

KOMPLEKTTEENUS (Rispmete lamineerimine + Kulmude lamineerimine)

75€/90min

Komplektteenus sisaldab endas ripsmete lamineerimist (lashlift’i) koos ripmsete püsivärvimisega ning kulmude lamineerimist koos kulmukarvade püsitoonimise ja kulmuraami modelleerimisega.

 

KULMUHOOLDUS NOORUKITELE

15€ – 20€

Kallis ema, ära lase oma noorukil kulmudega iseseisvalt katsetada, vältimaks ebaproportsionaalset tulemust. Kulmuhooldus noorukitele on nagu tavamodelleerimine, ainult et ei sisalda endas kulmude püsivärvimist. Mõõdame kulmudele näoga proportsioonis oleva kauni kuju ning modelleerimine kulmud vahatamis-, kitkumis- ning trimmimistehnikas.

 

KULMUHOOLDUS MEESTELE

15€ – 20€

Ka meeste kulmud vajavad vahel veidi professionaalsemat lähenemist. Kulmuhooldus meestele sisaldab endas kulmukuju mõõtmist, vahatamist ning trimmimist.

 

RIPSMETE PÜSIVÄRVIMINE

5€/15min

 

ÜLAHUULE DEPILATSIOON

5€/5min

 

KULMUDE PÜSIMEIK

Suudios pakutavate püsimeigi tehnikatega tutvu lähemalt siin

ESIMENE PROTSEDUUR

200€/2h

Teenus sisaldab: Põhjalikku konsultatsiooni, kulmukuju mõõtmist, eskiisi loomist, püsimeigi protseduuri teostamist, järelhoolduse kreemi koos koduse järelhoolduse meelespeaga

 

HOOLDUS (1-3 KUUD)

100€/1,5h

NB! Hoolduse hind kehtib vaid püsikliendile. Esmakülastuse puhul rakendub emase protseduuri hind

 

PÜSIMEIGI VÄRSKENDUS (4-12 KUUD)

150€/2h

NB! Hoolduse hind kehtib vaid püsikliendile. Esmakülastuse puhul rakendub emase protseduuri hind

 

RIPSMEPIKENDUSED (Tehnik Desiree)

VOLÜÜMIDE PAIGALDUS/HOOLDUS

55€ 3h / 40€ 2h

Volüümi tehnika puhul lisatakse oma ripsmekarvale volüümikarvakestest lehvikud, saavutamaks volüümikas ning täidlane mulje. Konsulteeri tehnikuga, et välja selgitada, milline modelleering just Sinule sobiks. Tulemust saab modelleerida vastavalt silma kujule ning ripsmete tihedusele.

NB! Hooldus eeldab 2-4 nädalast vahet eelmisest hooldusest, või kui ripsmetel on välja langenud kuni 40% ripsmepikendustest. 4+ nädala puhul või kui ripsmeid on välja langenud rohkem kui 40% teostatakse uus paigaldus.

 

VOLÜÜMIDE VAHEHOOLDUS

25€/1h

10-14 päeva eelmisest hooldusest

 

SOFT CLASSIC PAIGALDUS/HOOLDUS

50€ 2,5h / 35€ 1,5h

Soft Classic tehnika puhul lisatakse oma ripsmetele volüümipikenduste karvakesed klassikalisel meetodil. Tulemus on silmale kergem ning üldmulje loomulikum, kui tavaliste klassikaliste ripsmekarvakeste lisamine.

NB! Hooldus eeldab 2-4 nädalast vahet eelmisest hooldusest, või kui ripsmetel on välja langenud kuni 40% ripsmepikendustest. 4+ nädala puhul või kui ripsmeid on välja langenud rohkem kui 40% teostatakse uus paigaldus.

 

HÜBRIIDI PAIGALDUS/HOOLDUS

45€ 2h / 35€ 1,5h

Hübriidtehnika on klassikalise- ja volüümtehnika segu, kus lisatakse oma ripsmekarvadele vaheldumisi volüümilehvikuid ning klassikasilisi karvakesi. Tulemuseks on wispy look, kus karvakesed on erineva pikkusega, et luua ripsmetesse nii tihedust kui ka pikkust. Konsulteeri tehnikuga, et välja selgitada, milline modelleering just Sinule sobiks. Tulemust saab modelleerida vastavalt silma kujule ning ripsmete tihendusele.

NB! Hooldus eeldab 2-4 nädalast vahet eelmisest hooldusest, või kui ripsmetel on välja langenud kuni 40% ripsmepikendustest. 4+ nädala puhul või kui ripsmeid on välja langenud rohkem kui 40% teostatakse uus paigaldus.

 

RIPSMEPIKENDUSTE EEMALDAMINE

10€/30min

 

KULMUHOOLDUSESSE TULLES  SOOVITAME 3 PÄEVA ENNE BRONEERINGUT NÄOLE MITTE KANDA ISEPRUUNISTAVAID TOOTEID NING SPREIPÄEVITUST.

Isepruunistavad tooted ning spreipäevitus mõjutab kulmuvärvi tooni.

PÜSIMEIGI PROTSEDUURI ENNE JA PÄRAST INFOGA TUTVU SIIN

ENNE ripsmete paigaldusse/hooldusesse tulekut pesta ripsmed hoolikalt puhtaks, vältides silmaümbrusel/ripsmetel õliseid kreeme ning meigieemaldajaid.

PÄRAST ripsmete paigaldamist/hooldust vältida silmade märjaks saamist ca ööpäev. 24h enne ja pärast protseduuri vältida solaariumi külastust.

BRONEERINGU TÜHISTAMISEL VAREM KUI 24 TUNDI ENNE KINNITATUD AEGA NING ETTETEATAMATA MITTEILMUMISEL RAKENDUB 50% ULATUSES ARVE VALITUD TEENUSEST. Arve lisatakse järgmisele külastuskorrale.

Korduval tühistamisel kinnitatakse broneering vaid 100% ettemaksu alusel

You don't have permission to register