The power of BeautyBlender

Tundub ehk juba iidne teema, kuid siiani saan nii palju küsimusi Beauty Blenderi kohta – Miks just see originaal, kas paari EURine replica ei tee siis sama tööd? Kui oled kord BeautyBlenderi kasutusele võtnud, mõistad seda, kes aga veel mitte, siis siin on väike ülevaade, miks ja kuidas on BeautyBlender the most powerful tool. 

Beauty Blender oli revolutsioon jumestusmaailmas. ma isegi ei mäleta aega, kuidas jumestust ilma Beauty Blenderita teostasin. Mida me õieti tegime? Ma mäletan precut sponge ehk kolmnurkse meigisvammi kasutamist, mis imas endasse poole jumestuskreemist, mäletan ka concealeri hajutamist sõrmedega (mis võttis tohutu aja) ning ka puudritupsu kasutamist, mida kasutati kuivalt ning jättis väga puudrise lõpptulemuse. You get the point.. Meik oli üsna tõsine struggle enne Beauty Blnderi kasutuselevõtmist, kui nüüd järele mõelda.

Nagu ka paljude teiste töövahenditega, on turule tekkinud ka Beauty Blenderi replica’d. Sellega seoses olen saanud üsna palju küsimusi oma klientidelt/sõbrannadelt/tuttavatelt, miks nad peaksid soetama endale peagi 20€ maksva Meigisvammi, kui selle “sama” toote saab ka mõne euroga. Jah, odavalt tahame me kõik läbi ajada. aga kui Sa oled korra kasutanud seda õiget Beauty Blenderit ning kõrvalt katsetanud replica‘t, mõistad sa erinevust. Kui aga ei ole, siis siin on mõned kasutusnipid, mida õige Blenderiga teha saab ning replica‘ga mitte. Siit tuleb ka välja nende hinnavahe ning kasutusvõimalused.

Punkt üks – Replica’t vee all hoides paisub ta vaid veidi, ning säilitab oma “kõvema” tekstuuri, mis jumestuskreemi pealekandmist sugugi ei lihtsustada. Selles peitub suurim Beauty Blenderi ja tolle sarnase toote vahe .

  1. Mina kasutan oma Beauty Blenderit niiskena. See aitab jumestuskreemi nahale õhema kihina kanda (ei jää paksu ning laigulist tulemust) ning annab pehme airbrush lõpptulemuse. Mina kasutan seda vedelate jumestuskreemide pealekandmiseks, hajutades seda üle kogu näopinna. Samuti saab ka nahahooldustooteid viimasega peale kanda.
  2. Enne jumestuskreemi/concealeri peale kandmist pritsin Beauty Blenderile veidi meigikinnitus spreid/fix+’i. (parim nipp! proovi kindlasti)
  3. Samuti kasutan niisket Beauty Blenderit concealeri hajutamisel, mis tagab jumestuskreemi ja concealeri nö kokku sulamise.
  4. Niisket Beauty Blenderit kasutan ka kinnistuspuudri peale kandmiseks. Niisket just seetõttu, et see aitab tootel nahka imenduda, et too seal terve päeva jooksul püsiks, vältimaks puudrist look‘i.
  5. Viimaseks kasuta Beauty Blenderit ka vedelal või kreemjal kujul highlughteri peale kandmiseks. Beauty Blender aitab sellisel moel ka tootel veautult imenduda, et selle all olev meik ei liiguks paigast.

 

You don't have permission to register