PIRJO PAULUS BROW STUDIO & TRAINING CENTER BRONEERIMISTINGIMUSED

Veebilehe pirjopaulus.com (edaspidi Veebileht) omanik on Desirable OÜ (registrikood 14112056), asukohaga Päikese pst 68, Nõmme linnaosa, Tallinn Harju maakond, 10913.

 

MÕISTED

Teenusepakkuja – Veebilehe pirjopaulus.com broneerimissüsteemis kajastuvad töötajad/tehnikud

Klient – Füüsiline või juriidiline isik, kes kasutab Veebikeskkonda ja/või väljendab muul viisil huvi sõlmida või sõlmib Teenusepakkuja vahendusel Teenusepakkujaga teenuse osutamise lepingu

Broneering – Kliendi valitud teenus veebilehelt või suusõnaliselt kokkuleppest kinnitatud aeg

Leping – Teenusepakkujale veebilehelt või suusõnalisest kokkuleppest kinnitatud broneering

 

BRONEERINGUTINGIMUSTE KEHTIVUS

Broneerimistingimused kehtivad veebilehel oleva online broneerimissüsteemi (https://broneerimine.salon.life) teenuste broneerimisel.

 

TEENUSTE- JA HINNAINFO

Veebilehelt pirjopaulus.com saab broneerida aja pakutavatesse iluteenustesse.

Veebilehel pakutavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Palun arvestage, et hinnale võib lisanduda tasu järgneva loetelu punktidel:

  • Nädalavahetusteti (laupäeval ja pühapäeval) lisandub teenuste hinnale 20% broneeritud teenuse kogumaksumusest (va ripsmepikenduste teenused)
  • Punastel kalendripäevadel sh riiklikel pühadel lisandub teenuste hinnale 30% broneeritud teenuse kogumaksumusest (va ripsmepikenduste teenused)
  • Töövälisel ajal (tööaeg E-R 10.00-19.00, L 12.00-15.00) lisandub teenuste hinnale 30% broneeritud teenuse kogumaksumusest (va ripsmepikenduste teenused)
  • NB! L-P ja riiklikel pühadel lisandub ripsmepikenduste teenuse hinnale 10€
  • Töövälisel ajal (tööaeg E-R 10.00-19.00, L 12.00-15.00) lisandub ripsmepikenduste teenuste hinnale 10€

 

BRONEERINGU TEGEMINE NING KINNITAMINE

Broneeringu tegemisel tuleb valida teenustenimistust soovitud teenused ning pakutavatest aegadest sobiv päev ning kellaaeg. Broneeringu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, sisestades oma isikuandmed. Kinnitame, et hoiame Teie isikuandmete turvalisust. Isikuandmete turvalisuse kohta saab lugeda rohkem Privaatsustingimustest.

Isikuandmete ankeedi täitmise järel tuleb kinnitada täidetud ankeet vajutades nupule “Järgmine”. Seejärel ilmub ekraanile koostatud broneeringu info, kus kajastub broneeritud teenuse/teenuste nimistu koos hindadega ning teenuste hind kokku, Broneeringu kuupäev, kellaaeg, kestvus, teenusepakkuja nimi ning  aadress, kus teenust osutatakse. Leping jõustub alates broneeringu kinnitamisest vajutades ekraanil olevale nupule “Kinnita broneering”. Saadame e-postiga kinnituse broneeringu tegemisest ning kuvame kinnituse broneeringu vastu võtmisest ka veebilehel. Broneeringu meeldetuletus tuleb kliendi sisestatud telefoninumbrile sõnumiside failina kaks tundi enne broneeritud aega.

Kui broneeritud ajaks ei ole Kliendil võimalik kohale ilmuda, palume sellest teavitada esimesel võimalusel e-mailile browstudio@pirjopaulus.com või helistada numbrile +372 568 35 977. Broneeringu kinnitusmeilil kajastub ka broneeringu tühistamise lisainfo, kus on võimalus läbi antud tühistamislingi ka broneering iseseisvalt tühistada, vajutades suunatud lingile, seejärel ilub ekraanile ka vastav teavutus, kus kinnitatakse broneeringu tühistamist kirjaga “Broneering on tühistatud”.

 

BRONEERINGU MUUTMIS- JA TÜHISTAMISPOLIITIKA

Kui mingil põhjusel soovib Klient oma broneeritud aega muuta ning ümber tõsta teisele päevale ja/või kellaajale, palume sellest teavitada esimesel võimalusel helistades numbrile +372 568 35 977. Teenusepakkuja pakub välja veel vabad olevad ajad ning muudab Kliendi olemasoleva broneeritud aja sobivale kooskõlastatud päevale ning kellaajale.

Kui broneeritud ajaks ei ole Kliendil võimalik kohale ilmuda ning Klient soovib aja täielikult tühistada ja mitte aega ümber muuta palume sellest teavitada esimesel võimalusel e-mailile browstudio@pirjopaulus.com või helistada numbrile +372 568 35 977.

Broneeringu kinnitusmeilil kajastub ka broneeringu tühistamise lisainfo, kus on võimalus läbi antud tühistamislingi ka broneering iseseisvalt tühistada, vajutades suunatud lingile, seejärel ilub ekraanile ka vastav teavutus, kus kinnitatakse broneeringu tühistamist kirjaga “Broneering on tühistatud”.

Kui broneering(Leping) tühistatakse Kliendi poolt eelloetletud tühistamise variantidega vähem kui 48 tundi broneeritud ajast, on Teenusepakkujal õigus esitada Kliendile arve 50% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.

Kui broneering(Leping) tühistatakse Kliendi poolt eelloetletud tühistamise variantidega vähem kui 24 tundi broneeritud ajast, on Teenusepakkujal õigus esitada Kliendile arve 100% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.

Kui broneering(Leping) tühistatakse kolmel või enam korral järjest, on Teenusepakkujal õigus küsida järgmise broneeringu kinnitamiseks ettemaks 100% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.

Kui eelloetletud lõigu (korduvtühistamise puhul) järgmise broneeringu 100%-list ettemaksu arvel märgitud kuupäevaks Teenusepakkuja kontole ei laeku, on Teenusepakkujal õigus järgmisest broneeringust taganeda.

Kui Klient jätab broneeritud ajaks kohele tulemata, sealjuures sellest teenusepakkujale mitte teavitades, on Teenusepakkujal õigus esitada 50% arve broneeritud teenuse kogumaksumusest. Sellest tulenevalt, kinnitatakse järgnev broneering vaid 100% ettemaksu alusel.

 

BRONEERINGU OSUTAMISEST TAGANEMINE

Teenusepakkujal on õigus broneeringus kajastuva teenuse osutamisest taganeda juhul kui:

  • Klient ei ole tasunud teenuse ettemaksuarvet maksetähtajaks
  • Klient hilineb 15 või rohkem minutit kinnitatud broneeringu kellaajas.

 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipood töötleb Teie isikuandmeid müügilepingu täitmiseks ja ka meie õigustatud huvi alusel. Palun tutvuge meie privaatsustingimustega, kus oleme detailselt kirjeldanud meie õiguseid, kohustusi ja vastutust ning Teie õiguseid seonduvalt Teie isikuandmetega.

 

VAIDLUSTE LAHENDAMINE

Kui Kliendil on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile browstudio@pirjopaulus.com või helistada telefonil +372 5683 5977.

Kui Klient ja Veebileht ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.