Pirjo Paulus Brow Studio & Training Center broneerimistingimused

Veebilehe pirjopaulus.com (edaspidi Veebileht) omanik on Desirable OÜ (registrikood 14112056), asukohaga Päikese pst 68, Nõmme linnaosa, Tallinn Harju maakond, 10913.

 

1. MÕISTED

1.1 Teenusepakkuja – Veebilehe pirjopaulus.com broneerimissüsteemis kajastuvad töötajad/tehnikud

1.2 Klient – Füüsiline või juriidiline isik, kes kasutab Veebikeskkonda ja/või väljendab muul viisil huvi sõlmida või sõlmib Teenusepakkuja vahendusel Teenusepakkujaga teenuse osutamise lepingu

1.3 Broneering – Kliendi valitud teenus veebilehelt või suusõnaliselt kokkuleppest kinnitatud aeg

1.4 Leping – Teenusepakkujale veebilehelt või suusõnalisest kokkuleppest kinnitatud broneering

2.  BRONEERINGUTINGIMUSTE KEHTIVUS

2.1 Broneerimistingimused kehtivad veebilehel oleva online broneerimissüsteemi (https://broneerimine.salon.life) teenuste broneerimisel.

3. TEENUSTE- JA HINNAINFO

3.1 Veebilehelt pirjopaulus.com saab broneerida aja pakutavatesse iluteenustesse.

3.2 Veebilehel pakutavate teenuste hinnad on märgitud teenuste juurde. Palun arvestage, et hinnale võib lisanduda tasu järgneva loetelu punktidel:

3.2.1 Nädalavahetusteti (laupäeval ja pühapäeval) lisandub teenuste hinnale 30% broneeritud teenuse kogumaksumusest

3.2.2  Punastel kalendripäevadel sh riiklikel pühadel lisandub teenuste hinnale 30% broneeritud teenuse kogumaksumusest.

3.2.3 Töövälisel ajal (tööaeg E-R 10.00-18.00) lisandub teenuste hinnale 30% broneeritud teenuse kogumaksumusest.

4. BRONEERINGU TEGEMINE NING KINNITAMINE

4.1 Broneeringu tegemisel tuleb valida teenustenimistust soovitud teenused ning pakutavatest aegadest sobiv päev ning kellaaeg. Broneeringu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, sisestades oma isikuandmed. Kinnitame, et hoiame Teie isikuandmete turvalisust. Isikuandmete turvalisuse kohta saab lugeda rohkem Privaatsustingimustest.

4.2 Isikuandmete ankeedi täitmise järel tuleb kinnitada täidetud ankeet vajutades nupule “Järgmine”. Seejärel ilmub ekraanile koostatud broneeringu info, kus kajastub broneeritud teenuse/teenuste nimistu koos hindadega ning teenuste hind kokku, Broneeringu kuupäev, kellaaeg, kestvus, teenusepakkuja nimi ning aadress, kus teenust osutatakse. Leping jõustub alates broneeringu kinnitamisest vajutades ekraanil olevale nupule “Kinnita broneering”. Saadame e-postiga kinnituse broneeringu tegemisest kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile ning kuvame kinnituse broneeringu vastu võtmisest ka veebilehel. Broneeringu meeldetuletus tuleb kliendi sisestatud e-posti aadressile 24h enne broneeritud aega ning telefoninumbrile sõnumiside failina kaks tundi enne broneeritud aega.

5. BRONEERINGU MUUTMIS- JA TÜHISTAMISPOLIITIKA

5.1 Kui mingil põhjusel soovib Klient oma broneeritud aega muuta ning ümber tõsta teisele päevale ja/või kellaajale, palume sellest teavitada esimesel võimalusel helistades numbrile +372 568 35 977. Teenusepakkuja pakub välja veel vabad olevad ajad ning muudab Kliendi olemasoleva broneeritud aja sobivale kooskõlastatud päevale ning kellaajale.

5.2 Kui broneeritud ajaks ei ole Kliendil võimalik kohale ilmuda ning Klient soovib aja täielikult tühistada ja mitte aega ümber muuta palume sellest teavitada esimesel võimalusel, helistades numbrile +37256835977.

5.2.1 Broneering(Leping) loetakse tühistatuks vaid siis, kui klient on sellest teada andnud helistades numbrile +37256835977
5.2.2 Broneeringut(Lepingut) ei loeta tühistatuks, kui sellest antakse teada kirjutades Teenusepakkuja sotsiaalmeedia kanalite sõnumitesse.

5.2.2 Broneeringut(Lepingut) ei loeta tühistatuks, kui sellest amntakse teada kirjutades Teenusepakkuja e-posti aadressile

5.3 Kui broneering(Leping) tühistatakse Kliendi poolt eelloetletud tühistamise variantidega varem kui 48 tundi broneeritud ajast, on Teenusepakkujal õigus esitada Kliendile arve 50% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.

5.4 Kui broneering(Leping) tühistatakse Kliendi poolt eelloetletud tühistamise variantidega varem kui 24 tundi broneeritud ajast, on Teenusepakkujal õigus esitada Kliendile arve 100% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.

5.5 Kui broneering(Leping) tühistatakse kolmel või enam korral järjest, on Teenusepakkujal õigus küsida järgmise broneeringu kinnitamiseks ettemaks 100% ulatuses broneeritud teenuse kogumaksumusest.

5.6 Kui eelloetletud lõigu (korduvtühistamise puhul) järgmise broneeringu 100%-list ettemaksu arvel märgitud kuupäevaks Teenusepakkuja kontole ei laeku, on Teenusepakkujal õigus järgmisest broneeringust taganeda.

5.7 Kui Klient jätab broneeritud ajaks kohele tulemata, sealjuures sellest teenusepakkujale mitte teavitades, on Teenusepakkujal õigus esitada 100% arve broneeritud teenuse kogumaksumusest. Sellest tulenevalt, kinnitatakse ka järgnev broneering vaid 100% ettemaksu alusel.

6. BRONEERITUD TEENUSE OSUTAMISEST TAGANEMINE

6.1 Teenusepakkujal on õigus broneeringus kajastuva teenuse osutamisest taganeda juhul kui:

6.1.1 Klient ei ole tasunud teenuse ettemaksuarvet maksetähtajaks

6.1.2 Klient hilineb 10 või rohkem minutit kinnitatud broneeringu kellaajast. Sealjuures rakendub kliendile ka kohustus tasuda broneeritud teenuse kogumaksumus 100% ulatuses.

7. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

7.1 Veebipood töötleb Teie isikuandmeid müügilepingu täitmiseks ja ka meie õigustatud huvi alusel. Palun tutvuge meie privaatsustingimustega, kus oleme detailselt kirjeldanud meie õiguseid, kohustusi ja vastutust ning Teie õiguseid seonduvalt Teie isikuandmetega.

8. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

8.1 Kui Kliendil on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile browstudio@pirjopaulus.com või helistada telefonil +372 5683 5977.

8.2 Kui Klient ja Veebileht ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on Kliendil võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Veebilehe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

8.3 Klient võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

You don't have permission to register