Miks valida püsimeigi kasuks?

Kulmude püsimeik, olenemata tehnikast, on loodud rõhutama kliendi loomulikke kulme võimalikult loomuliku tulemusena. Püsimeigi tehnikad võimaldavad luua kaunid sümmeetrilised kulmud, täita lüngad ning anda kujule defineeritust ning intensiivsust. Iga klient on individuaalne ning sellest lähtuvalt leian igale kliendile just talle ideaalse lahenduse.

Pakutavaid tehnikaid on mitu. Kui sa ei tea täpsemalt, millise tehnikaga broneering endale kindlustada, soovitan tulla alati konsultatsioonile, mille käigus leiame just sulle õige lahenduse.

Puudertehnika on kõige populaarsem kulmude püsimeigi tehnika. Puudertehnika võimalustega saab luua kõige loomulikuma tulemuse. Paranenud tulemus sarnaneb pehmele kulmumeigile, mis on tehtud kulmupuudriga. Puudertehnika tulemusel ei jää kulmudele järske raame ning kulmu algus ja kulmu ülemine raam on pehmelt hajutatud.

Sobib igale nahatüüpidele

Microbladingu ehk karvtehnika käigus täidetakse kulmuraam karvu imiteerivate ülipeenikeste kriipsudega.

Sobib vaid kuivale ja normaalsele nahatüübile.
Ei sobi kombineeritud, rasusele ega poorsele nahale.

Hübriidtehnika on kombinatsioon karvtehnikast ning puudertehnikast, kus kulmu algus täidetakse karvtehnikaga ning kulmu alumine raam ning saba puudertehnikaga

Sobib vaid kuivale ja normaalsele nahatüübile.
Ei sobi kombineeritud, rasusele ega poorsele nahale.

KKK

Allergiline reaktsioon hambaravi tuimestava süsti vastu

Rasedus või imetamine

Botuliinisüstid viimase kuu jooksul

Diabeet (Kui jah, on vaja arstlikku nõusolekut protseduuri sooritamiseks)

HIV, AIDS, Hepatiit

MRSA (bakteriaalne nahahaigus)

Aknele kalduv nahk

Seeninfektsioonid

Aktiivses staadiumis herpes

Brow Lift/Kulmude lamineerimine viimase kuu jooksul

Vere hüübimatus

Face lift viimase kuu jooksul

Südame rütmihäired

Accutane ravi või muu akne ravi 1 aasta jooksul

Keloidid

Psoriaas

Vähk, keemiaravi

Tugevalt päevitunud nahk või päevitumine viimase kolme päeva jooksul

Aspiriini, ibuprofeeni, alkoholi, kofeiini tarbimine viimase 24h jooksul

Kui kulmudel on eelnevalt teise tehniku poolt teostatud püsimeik, palun saada kulmudest pilt browstudio@pirjopaulus.com meilile, et saaksime olukorda hinnata.

1. Enne pigmentatsiooni kindlustatakse protseduuri ja tehnika sobivus. Soovitame tulla alati konsultatsiooni, et protseduurile broneeritud aeg mitte sobivusel tühja ei läheks.

2. Järgmiseks sammuks on kulmukuju mõõtmine ning predrawing, tänu millele saab visualiseerida lõplikku tulemust ning kuju. Pea meeles, et predraw on protseduuri etapp, mis peab olema ideaalne kliendile ning tehnikule. Tähtis on olla aus, kui kuju suhtes miski ebakindlust tekitab.

3. Protseduuriga alustatakse peale kuju ning eeljoonistuse kinnitamist, midagi ei tehta ilma kliendi nõusolekuta.

4. Protseduuri kestvus on 2-3 tundi.

Kõik protseduuris kasutavad töövahendid on steriilsed ning avatakse steriilses pakis vahetult enne tööga alustamist. Puhtus ning hügieen peab olema iga püsimeigi tehniku prioriteet, et tagada ohutus endale ning kliendile.

Kliendid pelgavalt esimese asjana alati valu, mida võib protseduuri käigus tunda. Valu on individuaalne ning suhteline. Kuid protseduur ise valulik ei tohiks olla! Protseduuri käigus kasutatakse ka tuimestavat geeli/kreemi, mis ebamugavustunnet vähendab.

Ära tarbi alkoholi, kohvi ega kanget teed 24h enne protseduuri!

Ära kasuta solaariumit 7 päeva enne protseduuri!

Mitte lasta teha mesoteraapilist protseduuri, happekoorimist näonahale, lasereemaldust näopiirkonnale vähemalt 1 kuu enne protseduuri!

Mitte manustada apririini, vitamiin E-d, niatsiini ega ibuprofeiini 1 päev enne protseduuri!

Mitte lasta süstida Botoxit 1 kuu enne protseduuri!

Tee kindlaks, et oled sobiv klient eelneva lõigu “vastunäidustuste” kohaselt.

 

Kodune järelhooldus kestab keskmiselt 7-10 päeva.

Kui soovite, et kulmud paraneksid ühtlaselt ja lõpptulemus oleks meelepärane, pidage meeles järelhoolduse nõuannet. Pidage meeles, et hooldus pärast protseduuri on sama oluline kui protseduur ise. Oluline on järgida spetsialisti soovitusi

vahetult peale protseduuri võib kulmupiirkond tunduda veidi hell, kuid silmnähtavalt ei esine kulmudel ei punetust ega paistetust. Vajadusel saad jätkata päevakava ka kohe peale protseduuri ning  ei pea kartma, et kulmud väga silmatorkavad paistaksid.

1. PÄEV

Kulmud võivad tunduda veidi hellad, kuid punetust, paistetust esineda ei tohiks. Esimesel päeval, peale protseduuri järgneval 3-4 tunnil on kulmude  puhastame väga oluline! 

2. PÄEV

Niisutatud vatipadjaga puhasta kulme 2x päevas karva kasvu suunas ning vastu karva kergelt pühkides, eemaldades kulmudelt immitsevat haavavedelikku, et kulmudele ei tekiks paksu koorikut. Vatipadi niisuta destilleeritud veega, NaCl lahusega, filtreeritud veega või pudeli veega.

 ÄRA KASUTA KRAANIVETT!
Kulmud võivad tunduda kergelt kihelevad, sügelevad ning hellad ja kiskuvad.

Tähelepanu! Pea meeles järgida hügieeni. Kosmeetika tooteid kulmudele mitte panna!

4. –7. PÄEV

Kulmudele tekib peale õhuke koorik, mida võid soovi korral niisutada spetsilisti soovitatud kreemiga. Kulmud võivad tunduda kihelevad, kuivad, kiskuvad. See on normaalne paranemise osa ning kulme sellisel juhul kindlasti mitte kratsida ega nokkida! Leevenduseks kanna kulmudele peale vastav kreem.

8. –10. PÄEV

Koorik peaks olema täielikult eemaldunud. Kui näed veel üksikuid koorikuga kaetud kohtasi, kanna nendele piirkondadele vatitikuga veidi kreemi ja rulli see vatitikuga lahti. Pese kulmud õrnalt niisutatud vatipadjaga. Pea meeles, et lõplik tulemus on nähtav alles 4 nädala pärast.

PEALE PROTSEDUURI TEOSTAMIST VÄLDI JÄRGNEVAID TEGEVUSI:

Otsest päikest ja solaariumit 2-3 nädalat, edaspidi on soovitatav kasutada töödeldud piirkonnas kaitsefaktoriga kreemi (SPF50)

Spaa külastust ja basseinides ujumist 2 nädalat

Liigset higistamist treeningutel 2 nädalat

Puuviljahappe- ja keemilisi koorimisi 4 nädalat

Kulmude keemilist värvimist 4 nädalat

Kulmude lamineerimise protseduuri 6 nädalat

Naha kratsimine/nokkimine/hõõrumine töödeldud piirkonnas paranemise protsessi ajal (kuni 10 päeva) on  KEELATUD

Paranemise protsessi käigus tekkinud koorikud/kärnad peavad ära tulema loomulikul teel.

Järelhooldus ehk touch up on soovitatav teha 4-6 nädala möödudes peale esimest protseduuri. Järelhoolduse käigus tehakse üle esimese protseduuri töö, et tulemus jääks ka edaspidi kaunina püsima. Kui esimese järelehoolduse möödudes ei ole siiski rahul soovitud tulemusega, sooritatakse ka teine touch up, seda siis samuti 4-6 nädala möödudes eelmisest järelhooldusest.

See on müüt, et püsimeik kestab 10-15 aastat. “Püsimeik”, mis püsib 10-15 aastat on tatoveering, mis on teostatud alkoholi baasil tatoveerimispigmentidega. Sellist tulemust saab eemaldada vaid laserprotseduuriga.
Tänapäeva uuema tehnoloogia püsimeigi pigmendid on glütseriini baasil ning nende maksimaalne püsivus on 12-18 kuud ning täielik püsivus sõltub mitmest faktorist. Pea siinkohal meeles, et püsimeik hajub järk-järgult ning soovi korral tulemust hoida, peaks püsimeiki värskendama aastas korra.

NB! Mida tumedam on pigment, mida püsimeigis kasuatakse, seda kauem ta nahas püsib. Mida heledam on püsimeigi pigmendi toon, seda kiiremini ta kulub.

Ilus tulemus püsib keskmiselt 12 kuud, mõnikord vähem, mõnikord kauem. Umbes kahe aasta jooksul lahustub  protseduuril kasutatav pigment  täielikult, naha uuenemise protsessi käigus ning seda ei ole enam nahal näha. Tulemuse kestvus sõltub erinevatest teguritest. 50% tulemusest sõltub sellest, kuidas klient peale protseduuri oma paranevate kulmude eest hoolitseb. Samuti sõltub tulemuse kestvus nahatüübist, vanusest, ravimite kasutamisest ja päikese käes viibimise hulgast .Ära muretse – annan Sulle täpsed juhised, kuidas protseduuri järgselt oma kulmude eest hoolt kanda, et tulemus jääks maksimaalset kaunis ja kauakestev!

Püsimeigi pigmendid võivad nahas tooni muuta ning sellel ei ole mingit seost toodete madala kvaliteediga. Kasutatavad pigmendid on eritüüpi – orgaanilised, mineraalsed ning hübriidid. Olenevalt pigmendi koostisest võib pigment ajapikku nahas tooni muuta kas külmemaks või soojemaks. Korrektuurpigmentidega saab antud tulemusi parandada ning esialgne toon taastada.

Püsimeigi tulemus ning loomulikkus sõltub spetsialisti käekirjast. Sooritades protseduur vastava tehnikaga, ei jää tulemus kindlasti mitte ebaloomulik ega silmanähtavalt võlts. Püsimeigiga saab luua väga loomulikke ning pehmeid tulemusi. Püsimeik ei ole kindlasti mitte õhtumeik! Tugevalt raamitud kulmud loovad kurja, agressiivse ning vulgaarse mulje ning sellist tulemust me kindlasti mitte ei soovi.
Valides püsimeigi protseduuri, pea meeles, et tegu on protseduuriga, mille käigus on eesmärk luua igapäevaselt mugavam elu, kus kulmukuju on defineeritum, kuid säilitatakse loomulik ja pehme kulmumeigi efekt

Kui Sul on teostatud varasemalt teise tehniku poolt püsimeik, mille tulemusega sa rahul ei ole, soovitan tulla konsultatsioonile, et paika panna edasine plaan.
Üldjuhul, kui püsimeik on tume ja konkreetne ning pigment on püsinud nahas juba aastaid, ei sooritata uut protseduuri püsimeigi näol, vaid tuleb teha lasereemaldus.

See on müüt, et püsimeigi eemaldamine võib pühjustada pikaaegseid kahjustusi nahale. Loomulikult ei ole see välistatud vaid siis, kui lasereemaldust teostav spetsialist ei ole vastavat väljaõpet saanud.

Lasereemaldus on mitmeastmeline protseduur. Mõnel juhul võib vaja minna mitut protseduuri 6-nädalase vahega.

Kui kulmud on muutunud punakaks/roosakaks, ehk pigment on muutunud nahas soojemaks tooniks, neutraliseeritakse lasereemalduse käigus vaid punast tooni ning lasereeemaldatud kohad muutuvad automaatselt taas külmemaks tooniks. Tihtipeale uut püsimeigi protseuduri kulmudele teostada ei olegi vaja, kuna tulemus on juba peale laserit kena ja loomulik.

Lasereemaldus ei põleta kulmukarva ning on nahale ohutu!

Oled püsimeigile mõelnud juba ammu, kuid ei ole leidnud endas seda julgust, et see ära teha? Soovid protseduuri käigust ja oodatud tulemusest rohkem teada?

Ootan sind konsultatsioonile.

Vaatame olemasoleva kulmuraami ja selle olukorra üle, et kindlaks teha, milline tehnika just sinule paremini sobiks ning saame sealt juba edasised sammud kooskõlastatult teha.

Konsultatsioonile registreemiseks kirjuta meile oma soovist kontaktivormi.