Miks valida mentorlus?

Mul on hea meel, et kaalud minu mentorlusprogrammis osalemist. See on koolitussüsteem, mille olen nullist üles ehitanud oma kirest püsimeigi, kulmuhoolduse ja teadmiste edasiandmise vastu. Koolitajana on minu suurim tasu näha, kuidas mu õpilased arenevad ja saavutavad järjestikuseid verstaposte. See on mulle pidevaks motivatsiooniks.

Püüan pidevalt täiustada oma koolitusprogrammi, tuginedes oma kogemustele ja saadud tagasisidele. 

Mentorlus sobib sulle, kui oled ilumaailmas juba tegutsev spetsialist, kuid tunned, et sinu oskused või motiveeritud võiksid jõuda uuele tasemele, et tihedas konkurentsis silma paista ning oma karjäärile uus hoog anda.

Teemad, millega saan sind aidata

Sinu praeguste oskuste ja proftoofio analüüs.

Tugevuste ja nõrkuste kaardistamine.

Vajalike tehnikate lihvimine ning täiustamine.

Pildistamine ning fototöötlus.

Müük ja persooniturundus, ehk kuidas leida endale õiged kliendid?

Kliendi ja spetsialisti suhtlus, järelturundus.

Enesekindluse leidmine ning töö ja puhkeaja tervislik suhe.

Personaalne karjääriplaan.

Vajadusel edasise koolitussüsteemi koostamine.

 

 

Hei armas,

Olen ilumaailmas klientidega tegelenud alastes 2012. aastast ning selle aja jooksul ehitanud üles ka oma isikliku brändi. Minul ei olnud tol ajal mentorit, kellelt nõu või abi küsida, oleksin seda aga väga soovinud, just seepärast olen loonud mentorlusprogrammi, et sinule sinu teekonnal abiks ja nõuks olla. 

Oma programmi olen kokku pannud täielikult isiklikest kogemustest. Tõusud ja mõõnad on mind õpetanud ning sealjuures ametialast perspektiivi tugevalt mõjutanud. Olen teinud kõvasti tööd, läbi põlenud ning seejärel uuesti end püsti ajanud ning edasi läinud. Olen Läbinuid kümneid koolitusi ja workshope Eesti piiridest väljaspool ning tean, et tänases, kiirelt arenevas tempos on tihtipeale raske sammu pidada uuenduslike muutuste ja tehnikatega. Sa ei ole siinkohal üksi ning soovin sulle väga abiks olla.

Minu üks põhilisi õpetusi põhineb silmal – by the book õpetusi ning koolitusi on meil turul palju. kuid usun, et sellega kooskõlas tuleb usaldada ka oma intuitsiooni ning sisetunnet, et osata ette näha lõpptulemust. 

Inimeste tundmine ning kliendisuhted on aga eraldi oskus, mida võiks iga ilumaailmas tegutsev inimene mõista ja osata. Kaunis tulemus on see, mille pärast klient sinu hoolitsevate käte alla tagasi tuleb, teine pool sellest põhjusest on aga sinu isiksus. Mõista klienti, kuula klienti ning suhestu temaga, just nii sujub koostöö ideaalselt ning kestab aastaid.

Mentorina olen läbinisti aus ning jagan sinuga kõiki oma teadmisi ja nippe. Miks? Sest ma usun, et me ei ole siinkohal mitte konkurendid, vaid ametikaaslased. Mida kõrgemat taset, professionaalsust ja teadlikkust suudame koos luua, seda kõrgemal hoiame turu väärtust.

Lisaküsimuste ja päringute korral kirjuta julgelt allolevasse kontaktivormi. Ootan huviga sinu kirja! ♥

Kirjadele vastan 48h jooksul. Kui selle aja jooksul ei ole vastust sinu postkasti tulnud, palun kontrolli ka rämpsposti.

Mentorluskohtumise kestvus on 2h ning hind on 300€

Kohtumisi viin läbi Tallinnas, kesklinnas asuvas stuudios.