Pirjo

Püsimeigi meister & koolitaja

Pirjo alustas oma teekonda ilumaailmas 2012 aastal, mil pühendas end täielikult jumestamise valdkonda. Alates 2016. aastast on Pirjo karjäär aga orgaaniselt liikunud just kulmude ja püsimeigi maailma. Sel aastal avas ta ka oma nimelise ilustuudio.

Pirjo kireks on leida iga inimese näojoontega sobiv kulmukaar ning tema tähelepanu detailidele on imetlusväärne. Ta teab, et kulmud on näo raamiks ning suudab kujundada täpselt õige kuju, mis rõhutab näo ilu ja väljendusrikkust. Tema töö on täpne, professionaalne ja uskumatult loomuliku tulemusega.

Lisaks sellele, et Pirjo on osav meister, on ta ka suurepärane õpetaja ja koolitaja. Ta jagab hea meelega oma teadmisi ja oskusi teistega, aidates neil saavutada samasugust täpsust ja täiuslikkust kulmude maailmas. Tema koolitused on inspireerivad ning täis kirge ja motivatsiooni, mis aitavad ka teistel saavutada parimaid tulemusi.

Pirjo pühendumus oma tööle ja klientidele on hindamatu. Ta soovib alati anda endast parima, et iga kliendi kogemus tema Brow Studios oleks meeldejääv ja nauditav. Tema sõbralikkus ja empaatiavõime loovad hubase ja sooja õhkkonna, kus kliendid tunnevad end hoituna ning usaldavad tema oskuste võimalikkust.

Pirjo Paulus Brow Studio on koht, kus saad avastada täiusliku püsimeigi maagia. Pirjo teab, et kulmud on enesekindluse ja eneseväljenduse võti. 

Desiree

Ripsmepikenduste meister & kulmutehnik

Desiree on meie salongi väärtuslik varandus, kellel on juba 8 aastat kogemust ripsmetehnikuna ning viimased 4 aastat on ta end täielikult pühendanud ka kulmuhooldustele. Tema kirg ilumaailma vastu peegeldub tema töös ja klientide rahulolus ning ta on tõeline professionaal, kelle käe all võid kindel olla tulemuste kvaliteedis.

Ripsmetehnikuna on Desiree käekiri äärmiselt täpne ja osav. Ta on meister erinevate ripsmepikenduste tehnikate valdamisel, olgu selleks klassikalised pikendused või volüümripsmed. Tema suurepärased teadmised materjalidest ja tehnikatest võimaldavad tal luua just sinu soovidele ja näojoontele vastava pilgupüüdja, olgu selleks siis loomulikult elegantne või dramaatiliselt võluv tulemus.

Kulmuhoolduste valdkonnas suudab Desiree näha igas kliendis unikaalsust ja oskab kujundada kulmukaared, mis täiendavad näo ilu ning rõhutavad iseloomu. Tema tähelepanelikkus detailide suhtes ja oskus näha igaühe individuaalseid vajadusi tagab sulle täiuslikud kulmud, mis toovad esile sinu ilu ja enesekindluse.

Desiree on mitte ainult osav spetsialist, vaid ka südamlik ja hooliv inimene. Ta teeb alati kõik endast oleneva, et muuta kliendikogemus meeldivaks ja lõõgastavaks.